Nakon samo nekoliko mjeseci provedenih u Podravini, redove koprivničkog prvoligaša napušta Filip Jović. Naime, nakon što je stručni stožer procijenio da im srpski branič nije u planovima za novu sezonu, 26-godišnjak je s klubom raskinuo ugovor te će sreću potražiti u nekoj novoj sredini.
Igrač Slaven Belupa Jović je postao u veljači ove godine, prve minute dobio je krajem tog mjeseca u gostujućem remiju protiv Vukovara, a do kraja sezone upisao je ukupno sedam utakmica, od čega dvije u kupu. Ispada da je u našem plavom dresu odigrao tek nešto više od 300 minuta, ali treba naglasiti i to da je krajem sezone bio ozlijeđen pa trener na njega nije mogao ni računati.
Prvi dio prošle sezone odradio je u Sarajevu iz kojeg je i došao u Slaven Belupo, a prethodno je igrao u Novom Pazaru, Radniku iz Surdulice, Železničaru Pančevo, Smederevu, Bačkoj i Spartaku iz Subotice.
Filipu ovim putem zahvaljujemo na vremenu provedenom u našem plavom dresu i želimo puno zdravlja i uspjeha u nastavku karijere.




.webp)



%201.png)


